O firmie

Zamki do drzwi to nasza specjalność. Zajmujemy się zarówno zamkami elektronicznymi, jak i zamkami mechanicznymi. Nasza firma świadczy usługi ślusarskie dla osób prywatnych, firm i instytucji. Naszą misją jest bezpieczeństwo Klientów. Dlatego też oferujemy najwyższej jakości usługi ślusarskie, które z powodzeniem zabezpieczą Państwa domy, mieszkania, firmy czy instytucje przed nieuprawnionym dostępem osób trzecich.

Prowadzimy także sprzedaż znanych i cenionych na świecie mechanizmów sygnowanych markami Gerda, Dierre, Keso, Mottura, Salto czy Ikon.

Co Państwu oferujemy:

Doświadczenie oraz wiedzę

Od ponad 20 lat realizujemy dla naszych Klientów tradycyjne usługi ślusarskie, takie jak montaż i wymiana zamków, naprawa zamków mechanicznych oraz elektromechanicznych.  Wykonujemy także usługi wymagające wysokiej wiedzy i umiejętności  - naszą specjalnością są awaryjne otwieranie mieszkań i awaryjne otwieranie samochodów.
W naszej ofercie znajdą Państwo również najwyższej jakości zamki i wkładki mechaniczne oraz elektromechaniczne. Nie wiedzą Państwo, jaki zamek będzie najbardziej odpowiedni do Waszych drzwi? Zapraszamy do kontaktu: 600-401-401 Doradzimy właściwy mechanizm dostosowany do Państwa potrzeb i możliwości!

Jesteśmy obecni w całej Polsce

Nasza firma  stale się rozwija. Obecnie jesteśmy dostępni we wszystkich polskich metropoliach, takich jak Warszawa, Wrocław , Kraków, Katowice, Gdańsk czy Poznań. Pracujemy także w mniejszych miastach powiatowych. Nasze usługi można również zamówić w popularnych miejscowościach turystycznych – m.in. znajdą nas Państwo nad Bałtykiem w Sopocie, Juracie, Helu czy Jastarni, jak i w Zakopanem oraz Nowym Targu.
Prowadzimy także sprzedaż zamków i wkładek w naszym sklepie internetowym.

O każdej porze

Do dyspozycji naszych Klientów jesteśmy przez całą dobę przez 7 dni w tygodniu – także w niedziele i święta. Zatrudnionym w naszej firmie ślusarzom możesz zlecić każdą usługę ślusarską w dogodnym dla siebie czasie.  Z kolei w sklepie internetowym także przez 24 godziny na dobę możesz zamawiać i kupować zamki. Zawsze wygodnie i bez kolejek!
Naszym zadaniem jest praca dla Państwa o każdej porze dnia i nocy, dlatego jesteśmy gotowi pomóc  nawet w nagłych wypadkach. Prowadzimy całodobowy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Naszym mottem jest Państwa bezpieczeństwo

Państwa bezpieczeństwo jest dla nas sprawą najwyższej wagi. Dlatego też w naszym sklepie internetowym znajdą Państwo sprawdzone mechanizmy produkowane przez znanych i cenionych producentów. Gerda, Keso, Dierre, Mottura, Keso, IKON czy Salto to marki gwarantujące najwyższy poziom bezpieczeństwa.
Nasze zamki znajdą Państwo nie tylko w domach, ale także we wszystkich miejscach, które stawiają na wysoki stopień zabezpieczeń – w hotelach, obiektach zabytkowych, instytucjach i firmach o podwyższonych wymogach bezpieczeństwa, a nawet na statkach czy promach.
 
Realizowane przez nas usługi ślusarskie to także gwarancja bezpieczeństwa dla Państwa, Państwa najbliższych oraz współpracowników.
Nasza firma jest przygotowana nawet do najtrudniejszych wyzwań. Z nami mogą się Państwo kontaktować  zawsze i o każdej porze. Nasz numer telefonu – 600-401-401 oraz mail -  This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.  jest stale do Państwa dyspozycji. Dzięki nam poczują się Państwo bezpiecznie!