Zamki biometryczne elektroniczne

Grunt to bezpieczeństwo!

Bezpieczeństwo jest podstawową przesłanką, jaką kierujemy się w życiu. Dlatego rynek, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów oferuje coraz to lepsze zabezpieczenia i zamki. Do takich z pewnością należą zamki biometryczne, a wśród nich zamki na odcisk palca. Urządzenia te gwarantują Klientom wysoki stopień bezpieczeństwa.
 
Zamki biometryczne wyposażone są w czytnik linii papilarnych. Posiadają one pole skanujące, do którego przykładane są opuszki palców. Niezwykle dokładna weryfikacja użytkownika powoduje, że zamki te są wyspecjalizowanymi urządzeniami zapewniającymi wysoki stopień bezpieczeństwa.

Zamki biometryczne – dostęp kontrolowany

Wysoka jakość, skutkująca niespotykaną precyzją odczytu linii papilarnych w oferowanych przez nas zamkach biometrycznych daje Klientom pewność dobrego zabezpieczenia mienia i wieloletniej, bezproblemowej eksploatacji . Mechaniczne elementy ryglujące tego urządzenia umieszczane są zwykle we wkładkach elektronicznych lub w okuciu klamki. Z powodzeniem mogą działać autonomicznie, na pojedynczych drzwiach, ale istnieje także możliwość  łączenia ich w rozbudowane systemy zabezpieczające całe obiekty.

Wielość modeli - daje możliwość wyboru

W swojej ofercie posiadamy zamki na odcisk palca – biometryczne. Są to doskonałej jakości produkty niemieckiej firmy SIMONS-VOSS.               
Zamki tego typu występują zarówno w postaci wkładki EURO-PROFIL – wkładka elektroniczna, jak i w formie okucia zintegrowanego z klamką. Dużym udogodnieniem dla Klientów może okazać się fakt, iż czytnik linii papilarnych może być urządzeniem bezprzewodowym – w takim przypadku  zamontowany będzie w pobliżu drzwi. Innym rozwiązaniem wykorzystującym bezprzewodowy czytnik linii papilarnych może być pilot sterujący zamkiem, w którym element skanujący wbudowany jest bezpośrednio w przycisk .