Zamki elektromechaniczne

Zamki elektroniczne – nowy wymiar bezpieczeństwa

Zamki elektroniczne to nowoczesne rozwiązania pozwalające na znaczne podniesienie bezpieczeństwa oraz ochronę dostępu w firmach i biurach. Coraz częściej wykorzystywane są także w domach i mieszkaniach prywatnych. Łatwość obsługi oraz wysoki stopień zabezpieczeń sprawiają, że są one także coraz popularniejsze wśród naszych Klientów. Szczególny rodzaj zamków elektronicznych to zamki elektromechaniczne.

Zamki elektromechaniczne – profesjonalne zabezpieczenie

Zamki elektromechaniczne charakteryzują się tym, że wyglądają jak standardowe wkładki patentowe, jednakże klucz otwierający te mechanizmy zaopatrzony jest także w dodatkowy moduł elektroniczny.
Takie podwójne zabezpieczenie sprawia, że zamki elektromechaniczne są znacznie trudniejsze do sforsowania przez nieuprawnione osoby.
Ten rodzaj zamków z powodzeniem można zainstalować w każdym rodzaju drzwi – zamki elektromechaniczne występują wyłącznie w postacie wkładek elektromechanicznych, zatem można je zastosować w miejscu standardowej wkładki patentowej bez potrzeby ingerowania w konstrukcję drzwi.

Popraw bezpieczeństwo zamontuj wkładkę elektromechaniczną

Jeśli chcesz poprawić bezpieczeństwo w swojej firmie, a jednocześnie nie zamierzasz  wymieniać ani drzwi, ani zamontowanych okuć, zdecyduj się na wkładki elektromechaniczne. Skontaktuj się także z naszą firmą - numer telefonu do nas to 600-705-709 ! Pomożemy dobrać odpowiedni model mechanizmu do Twoich drzwi. Szczególnie polecamy zamki otwierane kluczem elektromechanicznym marki KESO. Z pewnością spełnią one oczekiwania Twoje w zakresie poprawy bezpieczeństwa oraz kontroli dostępu.