Zamki elektroniczne na pilot

Nowoczesne, zdalne bezpieczeństwo

Zamki elektroniczne to bardzo popularne mechanizmy zabezpieczające miejsca szczególnie wrażliwe. Stosowane są z powodzeniem w bankach, instytucjach publicznych, hotelach czy innych miejscach wymagających kontroli dostępu.
Jednym z rodzajów takich mechanizmów są zamki na pilot. Wyposażono je w układ zdalnie sterujący mechanizmem zmykania drzwi. Zamek na pilot może być niezwykle wygodnym urządzeniem. Doskonale sprawdza się w sytuacjach, kiedy na przykład trzeba otwierać drzwi z pewnej odległości.

Zamki na pilot – nowy sposób zabezpieczeń

Zamki na pilot to rodzaj zamków elektronicznych, które nie wymagają montażu jakichkolwiek elementów po zewnętrznej stronie drzwi. Ten mechanizm działa na podstawie odbioru sygnału wysyłanego przez pilot. Odblokowanie mechanizmu następuje w momencie, kiedy sygnał dotrze do odbiornika umieszczonego bezpośrednio w zamku (dotyczy to zamków bezprzewodowych) lub do modułu zamontowanego wewnątrz pomieszczeń w niewidocznym miejscu.
Ten rodzaj mechanizmów doskonale sprawdza się w przypadku wszelkiego rodzaju bram i innych drzwi wejściowych. Zamontowanie zamka na pilot pozwala na otwierane drzwi nawet z odległości kilkunastu metrów bez konieczności podchodzeni do nich. Otwieranie bramy wjazdowej lub garażowej z samochodu bądź otwieranie drzwi wejściowych jeszcze nigdy nie było takie łatwe!
Zamki na pilot świetnie sprawdzają się w ramach tzw. inteligentnych domów.

Twoje bezpieczeństwo – naszym sukcesem!

Chcesz wymienić mechanizm w drzwiach na zamek z pilotem? Zadzwoń do nas – tel. 600-705-709 ! Pomożemy dobrać odpowiedni model, który będzie idealnie odpowiadał Twoim potrzebom! W naszej ofercie mamy wyłącznie zamki na pilot produkowane przez znane i cenione w branży firmy KESO, ROGER oraz SIMONS-VOSS. Polecamy nasze usługi!