Zamki elektroniczne szyfrowe

Bezpieczeństwo to podstawa

Odpowiednie zabezpieczenie dostępu w firmie, domu czy instytucji to podstawa ochrony mienia, życia i informacji. Dlatego też jeśli zależy Ci na właściwym poziomie zabezpieczeń zainwestuj w sprawdzone i łatwe w obsłudze zamki elektroniczne.
Te mechanizmy są już bardzo powszechne w instytucjach czy hotelach, w których wymagana jest kontrola dostępu. Nasza firma gwarantuje, że wykorzystując wkładki elektroniczne lub okucia elektroniczne z pewnością poczujesz się w swojej firmie bezpiecznie!

Zamki szyfrowe – prosty sposób na zamknięte drzwi

Jednym z bardzo popularnych rodzajów zamków elektronicznych są zamki szyfrowe zwane także inaczej zamkami kodowymi. Wykorzystywane są zarówno w hotelach, jak i bankach, innych instytucjach finansowych czy w biurach, gdzie osoby postronne nie powinny mieć wstępu.
Metoda działania zamka szyfrowego jest bardzo prosta. Aby dostać się do zabezpieczonego zamkiem kodowym pomieszczenia należy na zamontowanej w pobliżu drzwi klawiaturze wystukać odpowiedni kod. Zamki szyfrowe to wyjątkowo łatwe w obsłudze oraz gwarantujące wysoki poziom bezpieczeństwa zamki elektroniczne. Umożliwiają one wejście wszystkim znającym właściwy ciąg znaków bez potrzeby posiadania przy sobie jakichkolwiek kart czy innych nośników.
Zamki szyfrowe mogą działać w sposób przewodowy lub bezprzewodowy. Taka konstrukcja gwarantuje pełną gamę możliwości w zakresie montażu.

Jak wybrać odpowiedni zamek szyfrowy?

Pomimo tego, że zamki kodowe to dość proste w obsłudze urządzenia, przed decyzją o ich zakupie warto zasięgnąć rady specjalistów – nasza firma gwarantuje pełną informację na temat ich funkcjonowania. Zatrudnieni u nas specjaliści podpowiedzą, który rodzaj zamków szyfrowych najlepiej zamontować w przypadku indywidualnych zapotrzebowań i oczekiwań Klienta.
Zadzwoń – 600-705-709 . Pomożemy Ci dobrać najlepszy mechanizm elektroniczny! W naszej ofercie mamy sprawdzone i najbardziej cenione na rynku zamki marki SALTO, ROGER, SIMONS-VOSS, EFF – EFF i LOCKDATA.