Zamki nawierzchniowe

Zamki nawierzchniowe – dla bezpieczeństwa naszych Klientów

Zdajemy sobie sprawę z tego, iż bezpieczeństwo naszych Klientów jest najważniejsze. Aby zabezpieczyć dodatkowo swoje domostwo, rekomendujemy montaż zamka nawierzchniowego, który często określany jest przez Klientów zamkiem dodatkowym. Stosowany niegdyś jako standardowe zabezpieczenie domów, obecnie znów powraca do łask Klientów. Kojarzony często jako zamek starego typu (zamek typu łucznik), tak zwany zamek sztabkowy, z powodzeniem stanowił będzie dodatkowe zabezpieczenie domu czy mieszkania. Wesprze swoim ochronnym działaniem drzwi wyposażone fabrycznie tylko w jeden zamek.

Szeroki asortyment zamków nawierzchniowych

W swojej ofercie posiadamy bogaty zestaw zamków nawierzchniowych, w tym zamków nawierzchniowych z łańcuchem. Zamek dodatkowy, bo o takim jest mowa, wyposażony w solidny stalowy „łańcuch”, z pewnością sprawi, że Klienci będą czuć się bezpieczniej we własnym domu. Otwierając drzwi, posiadając taki zamek, można założyć zapornicę i bezpiecznie sprawdzić przy niewielkim uchyleniu drzwi, kto nas odwiedza lub przewietrzyć mieszkanie.
Każde zastosowane dodatkowe zabezpieczenie sprzyja komfortowi życia i sprawia, że problem niepowołanego wtargnięcia do domu przestaje spędzać sen z oczu naszych Klientów. Zamek wierzchni jest zatem dodatkowym zabezpieczeniem dla każdych drzwi mieszkaniowych.
Bogata oferta – warto z niej skorzystać
Nasza firma w swojej ofercie posiada szeroki asortyment zabezpieczeń drzwiowych, którego częścią są zamki nawierzchniowe. W naszej ofercie znajdują się znani w świecie producenci: Keso, Ikon, Evva, Gerda, Lob, Kowal, Romus, Dar-Mar, Kaba oraz Kassel, wraz z najlepszymi modelami zamków na przykład Gerda Tytan, ZX 1000, ZN 100, czy ZE-1 oraz Lob – Yeti, Taurus, Cyklop, czy też TB 51 co sprawia, iż jesteśmy liderem na rynku zabezpieczeń. Także zamki Kaba – Tasko 3000, GE-GE, ROM3, ATLAS , GAMA czy JANIA z powodzeniem sprawią, iż będą Państwo czuć się bezpieczniej we własnym domu.

Jesteśmy specjalistami od zabezpieczeń

Współczesny świat i pęd życia sprawiają, że w domu lubimy być odosobnieni i co najważniejsze – bezpieczni. Wciąż zastanawiamy się co zrobić, aby taki stan osiągnąć. Dobrym rozwiązaniem jest skorzystanie zarówno z oferty kupna, jak i montażu zamka dodatkowego. Są to w większości zamki atestowane ( zamek w klasie C), tak więc śmiało można stwierdzić, że zamek nawierzchniowy spełni w pełnym zakresie swoje zabezpieczające funkcje i sprawi, że Klienci będą czuć się spokojni.
Tak jak niegdyś uważano, iż zamek wierzchni jest nieodzownym elementem zabezpieczenia mieszkań, tak też teraz opinia ta powraca zyskując coraz większą rzeszę zwolenników montażu dodatkowych, niestandardowych urządzeń wspomagających bezpieczeństwo. Zamek nawierzchniowy, inaczej zamek sztabowy, jest doskonałym przykładem tego, iż posiadając nowoczesne zamki utrudniające włamanie, Klienci mogą również zabezpieczyć domostwa solidnymi zamkami dodatkowymi, których obecność dodatkowo zniechęci włamywaczy. Polecamy skorzystanie z naszej bogatej oferty!