Zamki wpuszczane – dodatkowe

Zazwyczaj każde drzwi wyposażone są w dwa zamki. Każdy właściciel dąży do jak najlepszego zabezpieczenie własnego mienia i ochrony życia. Podwójne zabezpieczenie w postaci dwóch różnorodnych zamków – w tym zamków wpuszczanych dodatkowych, stanowi znacznie trudniejszą zaporę do sforsowania dla potencjalnych włamywaczy.

Bezpieczeństwo ponad wszystkim

Bez wątpienia zastosowanie dwóch zamków w jednym skrzydle poprawia bezpieczeństwo. Najlepiej, kiedy oba zamki charakteryzują się odmiennym sposobem działania. Wieloletnie doświadczenie naszej firmy wskazuje, że warunkiem zwiększonej ochrony jest zastosowanie zamka głównego oraz dodatkowego zamka wpuszczanego. W trosce o zabezpieczenie mienia i życia takie rozwiązanie polecamy także naszym Klientom.
Warto jednak w tym miejscu zaznaczyć, że każde drzwi mają swoją wytrzymałość i nadmierna ingerencja w ich strukturę powoduje zmniejszenie ich właściwości ochronnych. Innymi słowy – im więcej zamków się w nich zamontuje (mówimy o liczbie większej niż 2 szt. ), tym bardziej tracą one na swej odporności z powodu znacznego osłabienia wytrzymałości konstrukcji.

Jakie zamki wpuszczane dodatkowe polecamy?

Ponad 20-letnie doświadczenie w branży usług ślusarskich powoduje, że poznaliśmy wszystkie zamki.  Dlatego też jesteśmy w stanie rzetelnie określić, które zamki wpuszczane dodatkowe są najlepsze i spełnią Państwa wymagania w zakresie bezpieczeństwa.
W zakresie wpuszczanych zamków dodatkowych szczególnie polecamy mechanizmy sygnowane marką Assa/Abloy. Ta firma wytwarza jedne z najlepszych zabezpieczeń i możemy zapewnić, że jej sława w tym względzie jest uzasadniona. Inne marki spełniające wysokie oczekiwania w zakresie ochrony przed włamaniem to  Lob, Gerda, Jania, Metalplast czy Iseo.