Zamki wpuszczane specjalne

Każdy użytkownik ma swoje wymagania w zakresie funkcjonalności zamków. Oczywiście, ich pierwszym i podstawowym zadaniem jest zabezpieczenie drzwi przed niedozwolonym wtargnięciem osób trzecich. Zamki muszą być tak skonstruowane, aby przede wszystkim zabezpieczały przed kradzieżami i dawały poczucie pełni bezpieczeństwa osobom przebywającym w pomieszczeniach wewnętrznych.
Jednakże wymagania Klientów wciąż rosną. Zatem producenci podążając za oczekiwaniami Klientów tworzą zamki specjalne wpuszczane, konstruowane do spełniania bardzo konkretnych funkcji.

Zamki do zadań specjalnych

Szczególną rolę w bogatej ofercie zabezpieczeń stanowią zamki specjalne wpuszczane. Ich konstrukcja tworzona jest w celu realizacji specjalnych zapotrzebowań Klientów. Stosuje się je na przykład do drzwi przeciwpożarowych. Znajdują zastosowanie także jako zamki samo ryglujące. Szczególny ich rodzaj związany jest z zamkami antypanicznymi. Te ostatnie polecane są szczególnie w miejscach publicznych i gwarantują szybkie oraz bezproblemowe otwieranie drzwi, co skutecznie zapewnia bezpieczną ewakuację w sytuacjach zagrożenia.
Nasza firma w wyniku wieloletniej działalności wyszczególniła marki, które tworzą najbardziej niezawodne zamki wpuszczane specjalne. Należą do nich szczególnie Salto, Iseo, Nemef, BKS, GBS, Panik czy Wilka. Stosując te mechanizmy w swoich drzwiach możesz być pewien, że spełnią one stawiane przed nimi zadanie w stopniu znacznie większym niż zadawalający.